SPRACHKLUB
W Polsce byłam wygadana i niezależna. Dlaczego po niemiecku czuję się jak dziecko? Kiedy mówisz po niemiecku, masz wrażenie, że brzmisz... mniej inteligentnie, niż wskazują na to Twoje realne kompetencje.
Wiemy, jak bardzo to boli i jak mocno uderza w Twoje poczucie własnej wartości. Efekt? Uciekasz w angielski, wybierasz kasy samoobsługowe i stosujesz strategie unikowe, byle tylko nie narazić się na stres. Czas z tym skończyć. W Sprachklubie odbudujemy Twoją dawną tożsamość. Przestaniesz czuć się jak petent, a zaczniesz rozmawiać jak równorzędny partner – u lekarza, w urzędzie, szkole dziecka i w kawiarni, dzięki regularnym, spontanicznym interakcjom po niemiecku w Sprachklubie.

Wybierz pakiet
555 zł za miesiąc
Jak to działa?
Możesz tu pasować, jeśli...
- ...gdy widzisz na ekranie telefonu nieznany, niemiecki numer, zamierasz, czekasz, aż przestanie dzwonić, a potem z ulgą przepisujesz go do Google, modląc się, żeby to był tylko telemarketer, a nie kurier lub urzędnik.
- ...wchodząc do kawiarni, powtarzasz w głowie jedno zdanie jak mantrę, a gdy kelner odpowiada na nie niestandardowym, życzliwym pytaniem, Twój system się zawiesza i automatycznie uciekasz w bezpieczne: „In English, please...”.
- ...Twoje serce bije zauważalnie szybciej, gdy na Teamsie widzisz komunikat: [Hans] is calling..., a Ty gorączkowo zastanawiasz się, jak przekierować tę rozmowę na maila.
- ...celowo wybierasz dłuższą drogę do biurowego ekspresu do kawy lub udajesz, że pilnie odpisujesz na wiadomości w telefonie, byle tylko uniknąć pięciu minut swobodnego small talku z native speakerami.
- ...podczas wizyty u lekarza lub w urzędzie skinieniem głowy potakujesz na wszystko, co słyszysz, z uśmiechem mówiąc „Ja, klar”, a po wyjściu z gabinetu nerwowo tłumaczysz dokumenty aplikacją w telefonie, żeby sprawdzić, co właściwie podpisałaś.
- ...w głowie masz ułożone błyskotliwe, cięte riposty i głębokie przemyślenia, ale gdy otwierasz usta, Twój mózg podaje Ci tylko najprostsze, szkolne słówka, przez co czujesz, że cała Twoja charyzma i inteligencja nagle wyparowały.
A kiedy Sprachklub NIE jest dla Ciebie?
- Gdy wolisz być niewidzialna. Jeśli szukasz tradycyjnego kursu, na którym można wyłączyć kamerkę, schować się za trybem „mute” i po cichu wypełniać luki w podręczniku – u nas się zanudzisz. My od pierwszej minuty rzucamy Cię na bezpieczny, pełen śmiechu i wsparcia poligon doświadczalny.
- Gdy dopiero zaczynasz od zera. Jeśli słowa „Guten Tag” to szczyt Twoich obecnych możliwości, Sprachklub będzie rzuceniem na zbyt głęboką wodę. Zbuduj z nami solidną bazę na kursie grupowym lub 1:1, a klub zostaw sobie jako kolejny krok (zapraszamy od poziomu B1!).
Co miesiąc dostajesz:
📚 2–3 workbooki (rozesłane co 2 tygodnie)
- Autentyczne materiały: artykuły, podcasty, video z życia
- Ćwiczenia osadzone w praktyce (słownictwo i gramatyka, które faktycznie używasz)
💬 4 spotkania konwersacyjne (60 minut każde)
- Praktyczne scenki: rozmowa w pracy, na zakupach, w życiu prywatnym
- Każdy ma czas na wypowiedź (nie będziesz tylko słuchać)
- Grupa dobrana do Twojego poziomu
📝 1 spersonalizowany feedback na tydzień
- Po spotkaniu dostaniesz konkretne obserwacje
- Co szło dobrze? Co warto pracować?
- Ćwiczenia, które Ci pomogą
🤝 Dostęp do społeczności na Whatsappie
- Rozmawiasz z innymi uczestnikami
- Umawiacie się na dodatkowe rozmowy w parach
- Motywacja i wsparcie co dzień
📖 Baza materiałów A1–B2
- Polecane artykuły, podcasty, ćwiczenia
- Możesz wracać do starszych materiałów, aby odświeżyć
Format zajęć: Spotkania konwersacyjne odbywają się online i trwają 60 minut:
Terminy: piątki o 9:00
Możesz dołączyć w dowolnym momencie, subskrybcja jest ważna na miesiąc (4 spotkania).
Tu możesz zapoznać się z regulaminem Sprachklubu.
Opinie
Katarzyna H.
Great language school, where a lot of focus is on speaking. It definitely unlocked my speaking mode, and helped me start communicating in German.
Marta K.
Do Sprachklubu zapisałam się, żeby trochę rozgadać się po niemiecku. Codziennie korzystam z tego języka, ale głównie w formie pisemnej, a Sprachklub jest świetnym miejscem, gdzie można porozmawiać nie tylko na z góry ustalone tematy ale również o codziennych sprawach, co jest dobrym sposobem na przełamanie pierwszych lodów w mówieniu. Każdy ma wystarczająco dużo czasu na wypowiedź, a na spotkaniu panuje przemiła i kameralna atmosfera. Po każdym spotkaniu Paulina przesyła feedback, który jest pomocny a przede wszystkim motywujący do dalszego szprechania :)